Zwalczanie prusaków

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się realizacją profesjonalnych działań związanych między innymi ze zwalczaniem różnego rodzaju szkodników i gryzoni. W ramach podejmowanych realizacji oferujemy między innymi usuwanie karaluchów. Ich obecność w domu może wiązać się nie tylko z nieprzyjemnym zapachem, ale również z obecnością bardzo groźnych bakterii. Swoje działania prowadzimy zarówno w domach jednorodzinnych, blokach i kamienicach, jak również w biurach oraz przedsiębiorstwach. Dzięki zdobytemu w ostatnich latach doświadczeniu, a także kadrze wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem dokładności, jak i szybkości działania.

Zwalczanie karaluchów – postaw na sprawdzone rozwiązania

Zwalczanie karaluchów to bardzo trudne i wymagające zadanie, dlatego powinno być realizowane przez profesjonalistów. W tym przypadku nie warto stawiać na domowe sposoby, gdyż proces zwalczania szkodników może być wówczas nieefektywny. Jako firma oferująca profesjonalne działania deratyzacyjne posiadamy niezbędny sprzęt oraz środki chemiczne, które umożliwiają szybkie pozbycie się szkodników nawet z trudno dostępnych miejsc.

Jak działamy?

Aby raz na zawsze pozbyć się prusaków wykorzystujemy dedykowane do tego celu preparaty i trutki. Poza usuwaniem karaluchów zajmujemy się także pozbywaniem ich nieprzyjemnego zapachu. Dzięki temu możliwy będzie szybki powrót do normalnego życia wolnego od szkodników w domu. Nasi pracownicy to prawdziwi fachowcy w branży. Na przestrzeni ostatnich lat poznaliśmy tryb życia oraz typowe zachowania karaluchów. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie się ich pozbyć w niezwykle krótkim czasie.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Poza zwalczaniem karaluchów zajmujemy się także usuwaniem gniazd os i szerszeni, ozonowaniem pomieszczeń, a także zwalczaniem kreta. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób posiadających dom z dużym ogrodem.

Metoda żelowa

Aby prowadzone przez nas działania były realizowane w sposób dokładny oraz możliwie najbardziej skuteczny, korzystamy ze sprawdzonych metod pozbywania się karaluchów i prusaków. Jedną z nich jest metoda żelowa. Jest to jeden z najczęściej stosowanych sposobów pozbywania się insektów z mieszkań. Coś, co zasługuje na uwagę to przede wszystkim fakt, że metoda ta jest całkowicie bezpieczna zarówno dla ludzi, jak i zwierząt domowych. Nie trzeba więc w jakimkolwiek stopniu zabezpieczać mebli oraz żywności, a mieszkańcy mogą pozostać w domu.

Metoda żelowa polega na aplikacji (za pomocą pistoletu do żelu) niewielkich kropel materiału. Powinny być one umieszczane w miejscach, gdzie najczęściej spotykane są karaluchy lub prusaki (pod meblami, w okolicach kratek wentylacyjnych oraz w różnego rodzaju szczelinach). Smak żelu jest dla insektów bardzo atrakcyjny, dlatego chętnie go spożywają, a następnie roznoszą. Między innymi to wpływa, że działanie żelu jest tak bardzo skuteczne. Żel zawiera specjalnie opracowaną truciznę, która powoduje, że karaluchy i prusaki zdychają po maksymalnie kilku godzinach od chwili spożycia materiału. Cały zabieg trwa stosunkowo niedługo, gdyż w zależności od wielkości przestrzeni może zająć od 15 do 40 minut.

Metoda opryskowa

Inną stosowaną przez nas metodą jest metoda opryskowa. Może być ona prowadzona zarówno na powierzchniach gładkich, jak i porowatych. Aby wykonać ją w sposób poprawny konieczne jest wyposażenie się w specjalistyczny sprzęt (przede wszystkim w opryski ciśnieniowe). Dzięki temu możliwe będzie pozbycie się nie tylko karaluchów i prusaków, ale oprócz tego również mrówek, pcheł, moli, much oraz innych dokuczliwych owadów.

Celem metody opryskowej jest pokrycie specjalnym płynem powierzchni, gdzie insekty siadają lub chodzą. W sytuacji, gdy karaluch lub prusak będzie miał kontakt z materiałem, natychmiast przyklei się on do jego ciała. Co bardzo istotne, oprysk ten może być w łatwy sposób roznoszony przez insekty, co jeszcze bardziej usprawnia działanie preparatu. Zdarza się, że owady mimowolnie spożywają truciznę, co jeszcze bardziej przyspiesza jej działanie. Z reguły insekt ginie po kilku godzinach od kontaktu z opryskiem. Umieszczony w różnych zakątkach preparat utrzymuje swoje właściwości przez czas od 2 do nawet 4 tygodni. Po tym czasie ulega biodegradacji.

Zamgławianie

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się również pozbywaniem insektów poprzez zastosowanie zamgławienia. Jest to metoda, która dzięki połączeniu środka owadobójczego, wody oraz specjalnego urządzenia generuje tzw. zimną mgłę. Po jej rozpyleniu niewielkie drobinki przedostają się do nawet trudnodostępnych miejsc, jak na przykład kratek wentylacyjnych czy też innych szczelin.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Poza zwalczaniem karaluchów zajmujemy się także usuwaniem gniazd os i szerszeni, ozonowaniem pomieszczeń, a także zwalczaniem kreta. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób posiadających dom z dużym ogrodem.

Prowadzone usługi realizujemy na rzecz bardzo wielu Klientów. Są to przede wszystkim spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. W ostatnim czas przeprowadziliśmy także szereg realizacji dla szkół, lokali gastronomicznych oraz hoteli borykających się z przypadkami wykrycia insektów. Pozwoliło to nam na zdobycie niezbędnego doświadczenie w obszarze deratyzacji. Prowadzone przez nas działania są realizowane w sposób szybki, dokładny oraz bardzo skuteczny. W zdecydowanej większości przypadków prowadzone czynności nie zajmują więcej niż 1 godzinę.

Close Menu