Odkomarzanie

Komary i meszki bywają uciążliwe szczególnie w miejscach, które położone są blisko stojących zbiorników wodnych. Okres letni sprzyja rozwojowi tych owadów, a ich obecność w pobliżu domu skutecznie utrudnia codzienne funkcjonowanie. Klientom poszukującym skutecznych rozwiązań w walce z komarami i meszkami, oferujemy specjalistyczne usługi, które pozwolą na pozbycie się osobników dorosłych oraz larw.

Odkomarzanie przeprowadzamy metodami chemicznymi, które pozwalają na szybką likwidację owadów. Zabiegi wykonywane są z zachowaniem koniecznych standardów bezpieczeństwa preparatami uznanych firm, które posiadają stosowne certyfikaty i dopuszczenia do użytkowania.

Oprysk na komary

Jedną ze skuteczniejszych metod walki z owadami, jest oprysk na komary. Wykorzystujemy środki chemiczne, które wymagają zastosowania odpowiednich środków ochronnych. Warto zabezpieczyć wszelkie zarybione oczka wodne. Zabieg przeprowadzany jest wcześnie rano lub późnym popołudniem. Pora dnia ma niebagatelne znaczenie, aby zabezpieczyć pożyteczne owady przed skutkami działania środków chemicznych.

Zalecamy, aby opryskiem objęty został znaczny teren wokół domu, co pozwoli na zwiększenie skuteczności zabiegu. Należy pamiętać, aby przed wykonaniem usługi poinformować nas, jeśli w pobliżu znajdują się pasieki. Pszczoły bowiem nie powinny znaleźć się w bezpośrednim zasięgu oprysku.

Likwidacja komarów

Likwidacja komarów prowadzona jest także metodą zamgławiania przestrzennego. Dzięki rozpyleniu mgły chemicznej preparaty docierają w trudno dostępne miejsca. Ten sposób jest skuteczniejszy wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z gęstymi zaroślami, roślinnością wodną i innymi potencjalnymi lokalizacjami komarów i meszek.

Usuwanie komarów z wykorzystaniem zamgławiania musi być prowadzone na dużym obszarze. Dzięki temu podnosimy skuteczność zabiegu, likwidując owady w miejscach ich naturalnego bytowania. Wybór rodzaju usługi uzależniony jest od terenu, jaki ma być poddany odkomarzaniu, a także oczekiwań Klienta. Na każdym etapie realizacji wyjaśniamy wszelkie wątpliwości oraz pomagamy należycie zabezpieczyć elementy biologiczne, które nie powinny znaleźć się w zasięgu preparatów chemicznych.

Usługi wykonujemy profesjonalnie, przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności. Stosujemy wyłącznie preparaty renomowanych, sprawdzonych producentów, opatrzone w karty charakterystyki i pozwolenia MZ.

Close Menu