Wąbrzeźno

Poszukujesz sprawdzonej firmy, która skutecznie rozwiąże problem szkodników w Twoim domu lub w firmie? DDD działa również w Wąbrzeźnie – zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia! Wykonujemy odpluskwianie oraz usuwamy gniazda os i szerszeni. Z zastosowaniem specjalistycznych środków chemicznych oraz fachowej technologii świadczymy również usługi takie jak zwalczanie prusaków czy karaluchów.

DDD – Deratyzacja, Dezynsekcja, Dezynfekcja Dobrowolski to firma, którą tworzą doświadczeni specjaliści. Niezależnie od tego, czy Twój problem pojawił się w budynku jednorodzinnym, w bloku czy w obiekcie przemysłowym – z chęcią pomożemy Ci w jego rozwiązaniu.

Dyskretna dezynfekcja i odpluskwianie w Wąbrzeźnie

Niektóre z owadów – np. prusaki czy karaluchy – nie tylko są odrażające, ale mogą też przynieść wiele szkód. Ugryzienia pluskiew mogą być trudne do zaleczenia, a w przypadku jadu owadów jak osy i szerszenie może dojść do reakcji alergicznej. Nie zwlekaj z usunięciem kolonii – im szybciej pozbędziesz się szkodników, tym lepiej!

DDD przeprowadzi dyskretną dezynfekcję, zwalczanie karaluchów oraz prusaków w Twojej firmie lub domu w Wąbrzeźnie. Pojazdy, sprzęt, ubrania służbowe oraz ochronne naszych pracowników nie są opatrzone żadnymi logotypami ani napisami, które można byłoby skojarzyć z profilem naszej działalności. Dzięki temu, usuwamy gniazda os i szerszeni oraz zwalczamy szkodniki bez zwracania na siebie uwagi – co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku lokali gastronomicznych.