Dezynfekcja po zalaniu

Sprzątanie domów, mieszkań, pomieszczeń gospodarczych i piwnic po zalaniu.

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem pomieszczeń, które na skutek awarii bądź zdarzeń losowych zostały zalane. Niezwykle istotne jest w takiej sytuacji sprawne i skuteczne osuszenie oraz oczyszczenie budynków, ponieważ zalegająca wilgoć może wnikać w ściany, naruszając ich konstrukcję oraz powodując wykwity grzyba i pleśni.

Świadczymy kompleksowe usługi, na które składa się między innymi osuszanie mieszkań. Wykorzystujemy sprawdzone metody efektywnego pozbycia się wilgoci, które umożliwiają przywrócenie walorów użytkowych budynku w krótkim czasie. Proponujemy również wykonanie ozonowania, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zapach wilgoci jest trudny do usunięcia.

Sprzątanie mieszkań po zalaniu

Sprzątanie po zalaniu realizujemy po przeprowadzeniu szczegółowej wizji lokalnej miejsca, gdzie wystąpiła woda. Badamy stopień zawilgocenia ścian i posadzek, wykonujemy niezbędne osuszanie pomieszczeń, a następnie przystępujemy do prac polegających na gruntownym uprzątnięciu wnętrza.

W zakresie naszych obowiązków leży także wyniesienie zniszczonego sprzętu i elementów wyposażenia, które przekazujemy do utylizacji. Dysponujemy niezbędnym oprzyrządowaniem, umożliwiającym osuszanie domów z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń elektrycznych, a także dezynfekcję pomieszczenia, likwidującą bakterie i grzyby, które nagromadziły się w wyniku działania wilgoci.

Sprzątanie piwnic po zalaniu

W naszej ofercie znajduje się także sprzątanie piwnic po zalaniu. Piwnice to miejsca, gdzie podmakanie wynika zwykle z przenikania wód gruntowych przez nieszczelną izolację budynku. Zajmujemy się także usługami oczyszczania piwnic zalanych w znaczny sposób, na skutek awarii lub powodzi.

Oferujemy wykonanie kompleksowego osuszenia piwnicy, opróżnienia z zalegających i uszkodzonych sprzętów, a także wykonania dezynfekcji, mającej przede wszystkim działanie grzybobójcze. Na zlecenie Klientów możemy przeprowadzić także ozonowanie piwnic, dzięki czemu skutecznie pozbywamy się przykrego zapachu, będącego pozostałością po zalaniu.

Close Menu