Chełmża

W Twoim domu zalęgły się szkodniki i masz problem z ich eliminacją? Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy, która kompleksowo zajmuje się zwalczaniem prusaków, karaluchów, gniazd os oraz szerszeni, a także deratyzacją, dezynfekcją i odpluskwianiem! DDD jest przedsiębiorstwem, które świadczy swoje usługi w Chełmży – współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i organizacjami.

Dyskretne zwalczanie prusaków i karaluchów – Chełmża

Doskonale rozumiemy, że nasze usługi dezynfekcji i dezynsekcji powinny pozostawać tajemnicą pomiędzy nami, a Tobą. Nasi pracownicy zakładają stroje ochronne dopiero w budynku, a nasze pojazdy służbowe nie są oznaczone żadnymi logotypami. Na naszej stronie internetowej nie znajdziesz też logotypów podmiotów, z którymi współpracujemy – to także z uwagi na komfort naszych klientów.

Osy i szerszenie – usuwanie gniazd w Chełmży

Niektóre szkodniki, np. pluskwy, poza ugryzieniami, mogą zagrażać zdrowiu i życiu osób, które przebywają w zajętych przez nie pomieszczeniach. Jedne z nich to osy i szerszenie, których użądlenia są bardzo bolesne i mogą powodować wstrząs anafilaktyczny wśród uczulonych. Dlatego, aby uniknąć przykrych konsekwencji, ważne jest profesjonalne podejście do usunięcia gniazda – zaufanie profesjonalistom, którzy dysponują odpowiednimi środkami chemicznymi oraz specjalistycznym sprzętem. Wykonujemy także odpluskwianie, zwalczanie karaluchów, prusaków oraz dezynfekcję na terenie Chełmży i bliskich okolic.