Lidzbark Welski

Profesjonalnie zajmujemy się usuwaniem szkodników z przestrzeni domowych, firmowych oraz obiektów publicznych. Jesteśmy przedsiębiorstwem o wieloletnim doświadczeniu, które swoje usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji świadczy m.in. na terenie Lidzbarku Welskiego. Dysponujemy fachowymi środkami chemicznymi, które w połączeniu z najnowocześniejszymi sprzętami zapewniają długotrwałe efekty. Wykonujemy również czynności takie, jak zwalczanie prusaków, karaluchów czy odpluskwianie. Zdarza się, że osy lub szerszenie zakładają gniazda w miejscach, gdzie przebywają ludzie – zajmujemy się także ich usuwaniem.

Zwalczanie prusaków – Lidzbark Welski

DDD tworzy zespół zaangażowanych pracowników, którzy troszczą się o to, aby usługi były wykonywane na najwyższym poziomie – zaglądamy w każdy zakamarek, aby zneutralizować potencjalne miejsca, w których mogą występować szkodniki – osy, szerszenie, pluskwy, prusaki czy karaluchy. Zdezynfekujemy pomieszczenia oraz zastosujemy środki owadobójcze o przedłużonym działaniu.

Jeśli mieszkasz w Lidzbarku Welskim lub bliskich okolicach i poszukujesz zaufanej, dyskretnej firmy, która przeprowadzi w Twoim obiekcie odpluskwianie, dezynfekcję, zwalczanie karaluchów lub usunięcie gniazd os bądź szerszeni – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dyskretni – zakładamy kombinezony ochronne dopiero w budynku. Stroje naszych pracowników ani pojazdy służbowe nie są oznaczone żadnymi logotypami.

Close Menu