Usuwanie gniazd os i szerszeni

Osy i szerszenie, z uwagi na częste osiedlanie się w pobliżu domów, a także możliwość wielokrotnego żądlenia, stanowią jedne z niebezpieczniejszych owadów. W okresie wiosenno-letnim, pojawiające się w domu pojedyncze osobniki, mogą być sygnałem, iż w pobliżu zlokalizowane jest gniazdo. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnych firm, ponieważ samodzielna likwidacja os lub szerszeni jest zabiegiem niebezpiecznym.

Oferujemy usuwanie gniazd zlokalizowanych zarówno w budynku, jak i w terenie otwartym. Od wielu lat specjalizujemy się w tego rodzaju usługach, stawiając przede wszystkim na profesjonalizm i bezpieczeństwo ludzi znajdujących się w okolicy.

Zwalczanie os

Zwalczanie os rozpoczynamy od lokalizacji gniazda i dobrania odpowiednich środków, które będą niezbędne dla przeprowadzenia skutecznego zabiegu. Posiadamy dostęp do preparatów chemicznych uznanych producentów, które pozwalają na efektywne usuwanie os.

Warto pamiętać, iż samodzielna likwidacja gniazda może być niebezpieczna, ponieważ środki dostępne w sklepach bywają nieskuteczne. Warto skorzystać z profesjonalnych rozwiązań, ponieważ zły dobór preparatu może wzmóc agresję i spowodować atak owadów. Gniazdo os bywa zlokalizowane w punkcie, do którego jest utrudniony dostęp. Posiadamy odpowiedni sprzęt, umożliwiający dotarcie do miejsca bytowania owadów i skuteczną jego likwidację.

Zwalczanie szerszeni

Szerszenie są wyjątkowo agresywne, a broniąc swojego gniazda, mogą atakować rojem. Już kilka ukąszeń tego owada jest niezwykle niebezpieczne dla osoby zdrowej, natomiast u alergika może wywołać wstrząs i w konsekwencji śmierć. Dlatego też usuwanie szerszeni trzeba zlecić profesjonalistom, którzy po ocenie wielkości gniazda i jego lokalizacji, zastosują skuteczne metody likwidujące owady.

Zwalczanie szerszeni prowadzimy kilkoma sposobami, wykorzystując preparaty chemiczne, które likwidują wszystkie osobniki dorosłe i larwy. Wykorzystujemy środki bezpieczeństwa, które chronią pracowników przeprowadzających zabieg, ale także domowników i mieszkańców sąsiednich budynków. Gniazdo szerszeni może przybierać ogromne rozmiary, dlatego też konieczna jest ocena wielkości roju oraz jego lokalizacji, aby skutecznie i bezpiecznie przeprowadzić likwidację. Pracując wiele lat w branży, wiemy jak odstraszyć szerszenie, aby nie zagrażały bezpieczeństwu domowników. Zachęcamy do kontaktu, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a likwidację gniazd przeprowadzamy niezwłocznie.

Close Menu