O firmie

O DDD

Nasz zawód jest równocześnie naszym hobby dlatego wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie i z uśmiechem na twarzy. W pełni realizujemy misję naszej firmy o czym przekonali się już nasi klienci,zarówno firm i przedsiębiorstw, jak i klienci indywidualni.

Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów, dobry kontakt oraz umiejętne przekazywanie informacji na temat szkodników. Proponując Państwu nową jakość usług zapewniamy o naszym zaangażowaniu,dyspozycyjności, profesjonalizmie oraz wysokiej skuteczności. Zapewniamy pełną dokumentację (zakres prac i kontroli, schematy i plany, protokoły powykonawcze, instrukcje postępowania,itd.), monitoring, służymy doradztwem z zakresu profilaktyki.

Bazujemy na systemie poleceń i pozytywnych relacjach z naszymi klientami dlatego też tak ważna jest dla nas państwa opinia.Zapewniamy ekspresową realizację zleceń,miłą i fachową obsługę oraz gwarantujemy skuteczność naszych usług.

Szanujemy Państwa pieniądze dlatego udzielamy gwarancji na niektóre wykonane prace nawet na 3 miesiące.Jeśli w tym okresie pojawią się ”niechciani lokatorzy”ponowny zabieg zostanie wykonany gratis.

Polityka Prywatności

GŁÓWNYMI OBSZARAMI NASZYCH DZIAŁAŃ JEST

DERATYZACJA-czyli likwidowanie gryzoni takich jak myszy.szczury,krety,kuny itp.

DEZYNSEKCJA– czyli jest to zwalczanie owadów takich jak prusaki,karaluchy,pluskwa domowa,pchła,komary,mrówki,muchy, rybiki cukrowe,osy,szerszenie itp.

DEZYNFEKCJA-czyli usuwanie drobnoustrojów,bakterii,wirusów,grzybów,pleśni itp

FUMIGACJA– zwalczanie szkodników np.owadów, gryzoni, za pomocą substancji chemicznej w formie pary, dymu lub gazu.

OZONOWANIE– polega na likwidacjii roztoczy kurzu domowego, alergenów,odory powstałe na skutek stęchlizny,gnicia,dymu(również tytoniowego)oraz wielu innych niepożądanych zapachów.

ODPLUSKWIANIE-czyli zwalczanie pluskwy domowej.

DEODERYZACJA-czyli pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów.

ODKOMARZANIE– czyli zwalczanie komarów na posesjach.

GWARANTOWANA DYSKRECJA

Gwarantujemy pełną dyskrecje,zarówno jeśli chodzi o firmy jak i klientów indywidualnych.W przeciwieństwie do wielu innych firm tego typu na naszej stronie nie umieszczamy nazw firm,lokali,restauracji,hoteli i innych z którymi współpracujemy, lub w których wykonaliśmy usługę.Nasze ubrania czy tez środki transportu również nie są oznakowane,gdyż może to niekorzystnie wpłynąć na opinię Państwa klientów bądź sąsiadów.

Dla nas najlepszymi referencjami będą Państwa opinie na forach i portalach społecznościowych,a w szczególności Państwa zadowolenie z naszych usług.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu w naszą pracę zdobyliśmy zaufanie i satysfakcję wielu klientów.Już dziś również i Państwo mogą do nich dołączyć.

Zapraszamy do kontaktu

Telefon : 512 22 18 16
E-mail : marcin-dobrowolski14@wp.pl
Brodnica
ul.Sienkiewicza 15/5
Close Menu