Nowe Miasto Lubawskie

Chcesz pozbyć się szkodników ze swojej firmy lub mieszkania? Nie podejmuj się tego samodzielnie – zaufaj specjalistom, którzy na długo rozwiążą Twój problem! DDD – Deratyzacja, Dezynsekcja, Dezynfekcja Dobrowolski to zespół profesjonalistów, zajmujących się zwalczaniem prusaków, karaluchów, pluskiew oraz usuwaniem gniazd tworzonych przez osy i szerszenie na terenie Nowego Miasta Lubawskiego. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz dedykowanymi środkami chemicznymi, dzięki którym bezpiecznie oraz skutecznie zlikwidujemy szkodniki w Twoim lokalu.

Dyskretne odpluskwianie i dezynfekcja – Nowe Miasto Lubawskie

Wracając z wakacji, podczas których nocowałeś w hotelu lub wynajmowanym pokoju, możesz przywieźć ze sobą nieproszonych gości – pluskwy. Są to niewielkie owady, których ugryzienia mogą znacząco wpłynąć na Twoje samopoczucie. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie usuwania szkodników z Twojego domu. Wykonujemy także zwalczanie karaluchów, prusaków oraz eliminację gniazd os i szerszeni na terenie Twojej posesji.

Działamy w sposób dyskretny. Dezynfekcja oraz zwalczanie prusaków i karaluchów wykonywane są przez zespół fachowców, którzy przyjeżdżają do Twojego lokalu w Nowym Mieście Lubawskim w nieoznakowanych pojazdach oraz kombinezonach. Nasze profesjonalne wsparcie może być potrzebne zwłaszcza w okresie wiosennym, letnim oraz jesiennym, kiedy bardzo częstym problemem jest obecność os i szerszeni w firmach i mieszkaniach.