Sprzątanie po zgonach

Oferujemy sprzątanie lokali mieszkalnych i domów po zmarłych.

W swojej ofercie posiadamy także sprzątanie po zgonach. Zajmujemy się usługami dezynfekcji w miejscach, gdzie przebywały zwłoki. Ciało, już po chwili od śmierci, wypełnia się patogenami, które mogą przedostawać się do otoczenia. Ważne jest zatem, aby przeprowadzić odpowiednie procedury czyszczące, które umożliwią dalsze bezpieczne korzystanie z pomieszczenia.

Sprzątanie mieszkań, gdzie przebywały zwłoki, to procedura skomplikowana. Często Klienci podejmują samodzielne próby czyszczenia, prania, czy dezynfekcji. Jednakże, aby zabiegi był skuteczne, konieczne jest zastosowanie specjalnych środków chemicznych, a także elementów ochronnych, uniemożliwiających przedostanie się bakterii do organizmu człowieka.

Dezynfekcja po nieboszczyku

Przeprowadzamy sprzątanie po zmarłych zarówno w miejscach, gdzie zwłoki przebywały kilka godzin, jak również wszędzie tam, gdzie ciało znaleziono w stanie znacznego rozkładu. W obu przypadkach konieczna jest dezynfekcja po nieboszczyku, aby skutecznie wyeliminować ze środowiska wszelkie niebezpieczne mikroorganizmy.

Zabieg przeprowadzamy, oczyszczając mieszkanie z pozostałości krwi, innych wydzielin ciała, a także zapachu. Stosujemy środki pozwalające na bezpieczną likwidację wszelkich drobnoustrojów, które mogą być niebezpieczne dla osób przebywających w pomieszczeniu.

Sprzątanie po nieboszczyku

Na zlecenie Klientów realizujemy także sprzątanie po nieboszczyku. Dysponujemy własnym transportem, dlatego też zajmujemy się oczyszczeniem mieszkania, wywiezieniem rzeczy, a także utylizacją niepotrzebnych mebli, czy sprzętu AGD. Usługę realizujemy kompleksowo, dzięki czemu Klient zyskuje opróżnione i czyste pomieszczenie.

Sprzątanie domów po śmierci osoby bliskiej bywa trudne, dlatego też wyręczamy Rodzinę w tej sytuacji, dokonując niezbędnych prac porządkowych. Cechuje nas odpowiedzialność i sumienność. Realizujemy jedynie decyzje Klientów określające, jakie elementy wyposażenia mają zostać zlikwidowane, a które powinny pozostać w pomieszczeniu.

Close Menu