Brodnica

DDD to firma, która profesjonalnie zajmuje się likwidacją szkodników w budynkach mieszkalnych, firmowych oraz instytucyjnych. Kompleksowo zwalczamy prusaki oraz karaluchy. Jesteśmy zespołem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w usuwaniu gniazd os i szerszeni, dezynfekcji, dezynsekcji i w odpluskwianiu. Wykonujemy nasze usługi na terenie Brodnicy i innych okolicznych miast. W pracy stosujemy najnowocześniejsze urządzenia oraz fachowe środki chemiczne, dzięki którym jesteśmy w stanie rozwiązać problem szkodników na długo.

Dyskretne odpluskwianie – Brodnica

Rozumiemy, że nasze usługi mogą negatywnie odbić się na wizerunku Państwa firmy – dlatego z najwyższą starannością dbamy o to, aby usługa, jaką jest usuwanie gniazd os i szerszeni a także zwalczanie karaluchów, prusaków przeprowadzona była dyskretnie. Kombinezony ochronne oraz pojazdy służbowe naszych pracowników nie są sygnowane żadnymi logotypami, a do tego nie praktykujemy zamieszczania na stronie WWW nazw podmiotów, z którymi współpracujemy.

DDD – Deratyzacja, Dezynsekcja, Dezynfekcja – kompleksowe usługi w Brodnicy

Siedziba naszej firmy mieści się w Brodnicy, gdzie istnieje możliwość osobistego pojawienia się w naszym biurze i zamówienia fachowych usług dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Poza czynnościami takimi jak zwalczanie prusaków czy karaluchów, usuwamy również gniazda zakładane przez osy czy szerszenie. Wykonujemy też odpluskwianie z zastosowaniem dedykowanych środków owadobójczych oraz najnowocześniejszych technologii – aby zagwarantować Państwu skuteczną usługę o długotrwałych efektach.