Toruń

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług związanych z likwidacją szkodników oraz przeprowadzaniem dezynsekcji. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych sprzętów, a dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób zarówno pod względem szybkości, jak i dokładności działania.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się bardzo wieloma realizacjami mającymi na celu pozbycie się szkodników, owadów i insektów z różnego rodzaju przestrzeni i budynków. Oferujemy przede wszystkim deratyzację, dezynsekcję, dezynfekcję, fumigację, ozonowanie, odpluskwianie, deoderyzację oraz odkomarzanie. Wszelkie czynności są wykonywane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a także z uwzględnieniem przyjętych norm i standardów. Dzięki temu każda z osób będzie usatysfakcjonowana z przeprowadzonej realizacji.

Czym się zajmujemy?

Jedną z oferowanych przez nas realizacji jest ozonowanie. Pozwala ona przede wszystkim na pozbycie się z domu lub biura alergenów, roztoczy oraz szkodliwych mikroorganizmów, które skutecznie obniżają jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń. Realizacja ozonowania jest przeprowadzana w bardzo profesjonalny sposób. Dzięki tej konkretnej czynności możliwe jest pozbycie się nie tylko drobnoustrojów, ale również przykrych zapachów. Dzięki temu przebywanie w budynku znów może być przyjemne i komfortowe.

Poza ozonowaniem oferujemy również zwalczanie kreta. Każdy posiadacz ogrodu wie, jakie zniszczenia potrafi wywołać ten szkodnik. Podczas realizacji wykorzystujemy przede wszystkim metodę gazowania, która w ciągu kilku dni może przynieść zauważalną poprawę i stopniową eliminację problemu z kretami, nornicami czy karczownikami.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na obszarze Torunia liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Close Menu