Dezynsekcja mieszkań

Samodzielna likwidacja kolonii insektów, które zagnieździły się w naszym otoczeniu, to trudne zadanie. Wymaga nie tylko znajomości gatunku owadów, trybu ich życia, odporności na czynniki chemiczne czy termiczne, ale przede wszystkim dostępu do profesjonalnych środków owadobójczych.

Proponowana przez nas dezynsekcja mieszkań jest skutecznym zabiegiem eliminującym prusaki, mrówki lub karaluchy z otoczenia człowieka. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz preparatami, które efektywnie likwidują kolonie insektów z domów, mieszkań oraz zakładów przemysłowych.

Dezynsekcja pomieszczeń

Dezynsekcja pomieszczeń jest wykonywana różnorodnymi metodami. Sposób likwidacji owadów dopasowujemy do ich gatunku oraz miejsca, gdzie się zadomowiły. Skutecznym i szybkim sposobem pozbycia się „niechcianych gości” jest oprysk. Rodzaj i forma substancji czynnej ustalana jest indywidualnie w zależności od do potrzeb, specyfiki obiektu, stanu sanitarnego oraz gatunku i wielkości populacji owadów. W trosce o bezpieczeństwo domowników używamy wyłącznie bezpiecznych i sprawdzonych preparatów, bezwonnych, niepozostawiających plam.

Stosujemy także dezynsekcję żelową, która w efektywny sposób umożliwia zwalczanie karaluchów i mrówek. Polega na punktowym wykładaniu żelu w trudno dostępne, ukryte miejsca. Żel jest trutką, wyposażoną w pokarm, substancje wabiące i długo działający środek owadobójczy. Insektycydy zawarte w żelach działają jedynie na owady, natomiast w stosunku do ludzi i zwierząt domowych wykazują wyjątkowo niską toksyczność.

Dezynsekcja domów

Dezynsekcja domów niezbędna jest przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Niektóre owady roznoszą grzyby, wirusy, pierwotniaki i bakterie, oddziałujące negatywnie na zdrowie ludzi i zwierząt domowych. Dotyczy to w szczególności much, karaluchów i prusaków. Zwalczanie prusaków realizujemy z wykorzystaniem specjalistycznych środków chemicznych, które skutecznie likwidują dorosłe osobniki oraz założone przez owady gniazda.

W miejscach, gdzie mamy do czynienia z inwazją mrówek różnego gatunku, wykonywane jest zwalczanie mrówek metodami chemicznymi. Dzięki wysokiej skuteczności zabiegu oraz nietoksycznym preparatom, których używamy, możliwe jest wyeliminowanie mrówek faraona czy innych gatunków tych owadów, nawet po pierwszej dezynsekcji. W swojej ofercie mamy także preparaty na zwalczanie pchły i wszy, które wykorzystujemy w miejscach skolonizowanych przez te groźne insekty.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy przygotują szczegółową ofertę oraz dopasują metodę zwalczania owadów do ich gatunku i umiejscowienia w Państwa otoczeniu.

Close Menu